Szanowni Państwo,

można się z nami kontaktować drogą mailowa, a także na czacie/videoczacie w aplikacji Teams w ramach platformy GPE.

Kontakt z sekretariatem (wyłącznie mailowy / telefoniczny

poniedziałek - 7.30 - 15.00

wtorek - 7.30 - 15.00

środa - sekretariat nieczynny

czwartek  - 7.30 - 15.00

piątek - 7.30 - 15.00

Ewentualne informacje o zmianach w pracy sekretariatu w będą się na bieżąco pojawiały na profilu FB poradni.

DYREKTOR

  • Iwona Tor

e-mail:

i.tor@ppp5.edu.gdansk.pl

PSYCHOLODZY

  • Agnieszka Giedroyć- Gac  - od 03.04.2020r.

e-mail:

telefon: 

a.giedroyc-gac@ppp5.edu.gdansk.pl 

570 161 669

  • Alicja Iwańska

e-mail:

a.iwanska@ppp5.edu.gdansk.pl 

  • Aleksandra Żak - Szczepańska

e-mail:

a.zak-szczepanska@ppp5.edu.gdansk.pl 

  • Elżbieta Mielczarek

e-mail:

e.mielczarek@ppp5.edu.gdansk.pl 

  • Joanna Komenda

e-mail:

telefon:

j.komenda@ppp5.edu.gdansk.pl 

794 770 697
  • Maria Olszewska

e-mail:

telefon:

m.olszewska@ppp5.edu.gdansk.pl

572 096 051

PEDAGODZY

  • Violetta Piasecka

e-mail:

v.piasecka@sp24.edu.gdansk.pl 

  • Mariola Smoleń

e-mail:

m.smolen@ppp5.edu.gdansk.pl 

  • Marta Spicewicz

e-mail:

m.spicewicz@ppp5.gda.pl 

  • Ewa Papiernik 

e-mail:

e.papiernik@ppp5.edu.gdansk.pl 

LOGOPEDZI

  • Agnieszka Kamińska - Janicka

e-mail:

telefon:

a.kaminska-janicka@ppp5.edu.gdansk.pl 

796 942 122

  • Grażyna Jędras – Woroniecka

e-mail:

g.jedras-woroniecka@ppp5.edu.gdansk.pl 

  • Kamila Talaśka

e-mail:

k.talaska@ppp5.edu.gdansk.pl